Snarøya Tennisklubb
Org.nr 985335931
Om Snarøya Tennisklubb
Snarøya Tennisklubb er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i idrettslag og -klubber. Virksomheten ble stiftet i 1971 og har vært i drift i 55 år. Lilian Kollerud er daglig leder, og Siw Ødegaard er styreleder. Selskapet er ett av 222 innen aktiviteter i idrettslag og -klubber i Bærum, og ett av 14 029 i Norge. Det er eldre enn 74 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Tennisklubb-Idrettslag.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Snarøya Tennisklubb ennå. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre9
Daglig leder
1Sist endret 11.05.2021Styre
6Sist endret 22.01.2026Regnskapsfører
1Sist endret 31.01.2025Revisor
1Sist endret 13.05.2025Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Snarøya Tennisklubb | AAFY | Aktiviteter i idrettslag og -klubber | Bærum | 6 |
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:9→6
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→9
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:9→8
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→9
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:7→8
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Snarøya Tennisklubb
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Snarøya Tennisklubb?
Det er registrert 14 029 selskaper i Norge innen aktiviteter i idrettslag og -klubber, hvorav 222 i Bærum.
Er Snarøya Tennisklubb et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1971, som er lenger enn 74 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 84 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Snarøya Tennisklubb?
Snarøya Tennisklubb er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Snarøya Tennisklubb?
Snarøya Tennisklubb driver innen aktiviteter i idrettslag og -klubber, med NACE-kode 93.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Tennisklubb-Idrettslag.
Hvem er daglig leder i Snarøya Tennisklubb?
Daglig leder i Snarøya Tennisklubb er Lilian Kollerud, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Snarøya Tennisklubb?
Siw Ødegaard er registrert som styreleder i Snarøya Tennisklubb, i et styre med 6 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor mange ansatte har Snarøya Tennisklubb?
Snarøya Tennisklubb har 6 ansatte registrert i NAV Aa-registeret.
Hva er organisasjonsnummeret til Snarøya Tennisklubb?
Snarøya Tennisklubb har organisasjonsnummer 985 335 931. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvem er revisor for Snarøya Tennisklubb?
Snarøya Tennisklubb bruker On Time Regnskap AS som regnskapsfører og Revisorkonsult AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.