Friheim Velforening
Org.nr 984836252
Om Friheim Velforening
Friheim Velforening er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 1980 og har vært i drift i 46 år. Benjamin Gysland Sunde er styrets leder. Selskapet er ett av 1 679 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Stavanger, og ett av 74 105 i Norge. Det er eldre enn 83 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Opprettholde friområdet på Friheim. Klipping av gress, kantklipping, beplantning av trær og busker. Kutting av trær og busker. Opprettholde alle lekestativ på fellesområdet.
Tilgjengelig data
Økonomi
Friheim Velforening har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre6
Styre
6Sist endret 24.02.2026Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Friheim Velforening | AAFY | Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers | Stavanger | − |
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Sandra Meisel(Styremedlem)−Sandra Schmitz Meisel(Styremedlem)
- Endring i roller og styre
Lignende selskaper
AIOgså i Stavanger
1 000+ til i Stavanger →Spørsmål og svar om Friheim Velforening
Hvor stor er bransjen Friheim Velforening tilhører?
Friheim Velforening er ett av 1 679 selskaper innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Stavanger, og ett av 74 105 på landsbasis.
Hvor lenge har Friheim Velforening eksistert sammenlignet med bransjen?
Friheim Velforening ble etablert i 1980 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 83 % av selskapene.
Hva er statusen til Friheim Velforening?
Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Friheim Velforening i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Friheim Velforening?
Friheim Velforening er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (næringskode 94.992). Registrert aktivitet: Opprettholde friområdet på Friheim.
Hva slags selskap er Friheim Velforening?
Organisasjonsformen til Friheim Velforening er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem er styreleder i Friheim Velforening?
Styrets leder i Friheim Velforening er Benjamin Gysland Sunde. Styret har totalt 6 registrerte medlemmer.
Hvor holder Friheim Velforening til?
Friheim Velforening holder til i C/O Signy Nærland Northam Friheim 46, 4047, HAFRSFJORD, i Stavanger kommune i Rogaland.
Hvilket org.nr har Friheim Velforening?
Friheim Velforening har organisasjonsnummer 984 836 252. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.