Sundby Sport
Org.nr 982268869
Om Sundby Sport
Sundby Sport er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Larvik, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2000.
Aktivitet
Speaker og kommentatortjenester på idrettsarrangement, samt for TV,Radio. Konsulentarbeid på feltene trening og konkuransevirksomhet innen idretten. Oppfølging av utøvere og foredrag for organisasjoner.
Roller og styre2
Regnskapsfører
1Sist endret 22.02.2012Innehaver
1Sist endret 21.08.2000Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sundby Sport | BEDR | Annen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet ikke nevnt annet sted | Larvik | − |
Innehaver er også involvert i
2 selskaperLignende selskaper
AIOgså i Larvik
1 000+ til i Larvik →Ofte spurt om Sundby Sport
Er Sundby Sport et aktivt selskap?
Sundby Sport er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Sundby Sport?
Sundby Sport er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Sundby Sport?
Innehaver i Sundby Sport er Jørn Sundby, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Sundby Sport?
Forretningsadressen til Sundby Sport er Blåklokkeveien 9, 3268, LARVIK i Larvik kommune.
Er Sundby Sport registrert i MVA-registeret?
Sundby Sport er registrert i MVA-registeret (siden 2007) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hvem fører regnskapet til Sundby Sport?
Dekon Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Sundby Sport.