Trondheimsveien 114 Skedsmo AS
Org.nr 974438232
Om Trondheimsveien 114 Skedsmo AS
Trondheimsveien 114 Skedsmo AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 1995 og har vært i drift i 31 år. Selskapet er under avvikling. Ronny Engebretsen er styrets leder. I 2025 hadde Trondheimsveien 114 Skedsmo AS en omsetning på 2,80 mill kr, en nedgang på 14 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 108 116 kr. Egenkapitalen var 2,24 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Øie AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 901 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Lillestrøm, og ett av 76 571 i Norge. Det er eldre enn 87 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/974438232
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/974438232" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "974438232",
"name": "TRONDHEIMSVEIEN 114 SKEDSMO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "974438232" })Spør AI-assistenten
Hvor i Lillestrøm holder Trondheimsveien 114 Skedsmo AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Trondheimsveien 114 Skedsmo AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Trondheimsveien 114 Skedsmo AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,80 mill kr | 591 442 kr | −108 116 kr | 21,28 mill kr | 2,24 mill kr | 19,04 mill kr |
| 2024 | 3,26 mill kr | 1,80 mill kr | 840 564 kr | 21,75 mill kr | 2,34 mill kr | 19,40 mill kr |
| 2023 | 3,00 mill kr | 1,55 mill kr | 686 056 kr | 21,49 mill kr | 2,51 mill kr | 18,98 mill kr |
| 2022 | 2,67 mill kr | 803 815 kr | 196 760 kr | 21,55 mill kr | 2,68 mill kr | 18,87 mill kr |
| 2021 | 2,78 mill kr | 1,49 mill kr | 1,13 mill kr | 12,30 mill kr | 2,48 mill kr | 9,82 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 63 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/974438232/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/974438232/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "974438232",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2802388,
"operating_profit": 591442,
"net_profit": -108116,
"equity": 2235320,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3262074,
"operating_profit": 1801739,
"net_profit": 840564,
"equity": 2343436,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "974438232" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Trondheimsveien 114 Skedsmo AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Trondheimsveien 114 Skedsmo AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Trondheimsveien 114 Skedsmo AS per år.
Roller og styre5
Styre
3Sist endret 14.09.2021Regnskapsfører
1Sist endret 14.12.2023Revisor
1Sist endret 14.09.2021API og MCPGET /company/974438232/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/974438232/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "974438232",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "974438232" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
List alle roller i Trondheimsveien 114 Skedsmo AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 3 ute
- Øie AS100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Øie AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 2 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/974438232/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/974438232/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "974438232",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ØIE AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "974438232" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Trondheimsveien 114 Skedsmo AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Trondheimsveien 114 Skedsmo AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Trondheimsveien 114 Skedsmo AS eier Øie AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Øie AS
14 selskaperAPI og MCPGET /company/974438232/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/974438232/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "974438232",
"chain": [
{ "org_no": "832040592", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "919183101", "owner_pct": 91, … },
{ "org_no": "974438232", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "974438232" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trondheimsveien 114 Skedsmo AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trondheimsveien 114 Skedsmo AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer50
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.4.2026 | Oppløsning ↗ |
| 7.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.10.2022 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 7.9.2022 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 14.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.9.2021 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/974438232/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/974438232/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "974438232",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-14", "type": "Oppløsning", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "974438232" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Trondheimsveien 114 Skedsmo AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Trondheimsveien 114 Skedsmo AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Trondheimsveien 114 Skedsmo AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 62,9 % av driftsinntektene — 43,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 21,1 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | -3,9 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 10,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,93 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 8,52 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -4,8 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -14,1 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 62,9 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 16,0 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/974438232/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/974438232/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "974438232",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64583,
"revenue": { "value": 2802388, "percentile": 0.7919 },
"operating_margin": { "value": 0.211, "percentile": 0.3331 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "974438232" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Trondheimsveien 114 Skedsmo AS på i bransjen?
Hvor ligger Trondheimsveien 114 Skedsmo AS blant de 64583 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Trondheimsveien 114 Skedsmo AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+55 til på samme adresse →Folk spør om Trondheimsveien 114 Skedsmo AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Det er registrert 76 571 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 901 i Lillestrøm.
Er Trondheimsveien 114 Skedsmo AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 87 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 598 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva har skjedd med Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Trondheimsveien 114 Skedsmo AS er under avvikling. Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.
Hvilken bransje tilhører Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Trondheimsveien 114 Skedsmo AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Hvem sitter i styret i Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Ronny Engebretsen er registrert som styreleder i Trondheimsveien 114 Skedsmo AS, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Øie AS største eier i Trondheimsveien 114 Skedsmo AS med 100 % av aksjene.
Er Trondheimsveien 114 Skedsmo AS en del av et konsern?
Trondheimsveien 114 Skedsmo AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Øie AS, som eier 100 % av selskapet. Konsernspissen er Øie Gruppen AS.
Hvordan går det økonomisk med Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,80 mill kr, ned 14 % fra 2024. Egenkapitalen var 2,24 mill kr ved årsslutt.
Hvor ligger Trondheimsveien 114 Skedsmo AS?
Forretningsadressen til Trondheimsveien 114 Skedsmo AS er Jernbanegata 8, 2004, LILLESTRØM i Lillestrøm kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.