Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Harald Kværner Jr

Org.nr 971550198

Om Harald Kværner Jr

Harald Kværner Jr er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Ullensaker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 164 innen dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster i Ullensaker, og ett av 10 109 i Norge. Det er eldre enn 68 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet

Jordbruk, korn og skogdrift. Utleie av driftsbygning. Snekkring.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Harald Kværner Jr. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 17.01.2026
Regnskapsfører
repr. AKERSHUS REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 21.10.1996
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Kværner Harald JrBEDRDyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige veksterUllensaker

Innehaver er også involvert i

2 selskaper

Godt å vite om Harald Kværner Jr

Hvor stor er bransjen Harald Kværner Jr tilhører?

Harald Kværner Jr er ett av 164 selskaper innen dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster i Ullensaker, og ett av 10 109 på landsbasis.

Hvor lenge har Harald Kværner Jr eksistert sammenlignet med bransjen?

Harald Kværner Jr ble etablert i 1995 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 68 % av selskapene i bransjen.

Hvilken status har Harald Kværner Jr i Enhetsregisteret?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Harald Kværner Jr i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Harald Kværner Jr med?

Harald Kværner Jr er registrert i bransjen Dyrking av korn, unntatt ris, belgvekster og oljeholdige vekster (næringskode 01.110). Registrert aktivitet: Jordbruk, korn og skogdrift.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Organisasjonsformen til Harald Kværner Jr er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Harald Kværner Jr?

Harald Kværner er registrert som innehaver i Harald Kværner Jr.

Hvor holder Harald Kværner Jr til?

Harald Kværner Jr holder til i Holmsvegen 235, 2052, JESSHEIM, i Ullensaker kommune i Akershus.

Hvilket org.nr har Harald Kværner Jr?

Organisasjonsnummeret til Harald Kværner Jr er 971 550 198. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 20.02.1995.

Hvilken regnskapsfører bruker Harald Kværner Jr?

I Enhetsregisteret er Harald Kværner Jr registrert med regnskapsfører Akershus Regnskap AS.

Alle kommuner i Akershus