Terje Grønn
Org.nr 970570853
Om Terje Grønn
Terje Grønn er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Verdal, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Dyrking av ettårige vekster ellers. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 30 innen dyrking av ettårige vekster ellers i Verdal, og ett av 5 229 i Norge. Det er eldre enn 77 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (93 %).
Aktivitet
Storfehold og melkeproduksjon.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Terje Grønn ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre2
Regnskapsfører
1Sist endret 10.02.2004Innehaver
1Sist endret 20.02.1995Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Terje Grønn | BEDR | Dyrking av ettårige vekster ellers | Verdal | − |
Innehaver er også involvert i
5 selskaperLignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Terje Grønn
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Terje Grønn?
Det er registrert 5 229 selskaper i Norge innen dyrking av ettårige vekster ellers, hvorav 30 i Verdal.
Er Terje Grønn et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 77 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 281 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Terje Grønn i Enhetsregisteret?
Terje Grønn er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Terje Grønn?
Terje Grønn driver innen dyrking av ettårige vekster ellers, med NACE-kode 01.190 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Storfehold og melkeproduksjon.
Hva slags selskap er Terje Grønn?
Terje Grønn er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Terje Grønn?
Innehaver i Terje Grønn er Terje Grønn, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Terje Grønn?
Forretningsadressen til Terje Grønn er Landstadvegen 114A, 7655, VERDAL i Verdal kommune.
Er Terje Grønn registrert i MVA-registeret?
Terje Grønn er registrert i MVA-registeret (siden 1985) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Terje Grønn?
Organisasjonsnummeret til Terje Grønn er 970 570 853. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 20.02.1995.
Hvem fører regnskapet til Terje Grønn?
Verdal Driftslag SA er registrert som regnskapsfører for Terje Grønn.