Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Pedersen Einar

Org.nr 970551557

Om Pedersen Einar

Pedersen Einar er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bømlo, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 306 i Norge innen produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted. Det er eldre enn 70 % av selskapene i bransjen.

Aktivitet

Produksjon av metallvarer, sliping og reparasjon av båter, og anna som naturlig høyrer til.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Pedersen Einar ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 06.08.2015
Regnskapsfører
repr. ME-TO REGNSKAPSKONTOR ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 20.02.1995
InnehaverSignaturProkura

Ofte spurt om Pedersen Einar

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Pedersen Einar?

Det er registrert 306 selskaper i Norge innen produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted.

Er Pedersen Einar et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 70 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 38 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Pedersen Einar?

Pedersen Einar er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Pedersen Einar?

Pedersen Einar driver innen produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted, med NACE-kode 25.990 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Produksjon av metallvarer, sliping og reparasjon av båter, og anna som naturlig høyrer til.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Pedersen Einar er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Pedersen Einar?

Innehaver i Pedersen Einar er Einar Pedersen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Pedersen Einar?

Forretningsadressen til Pedersen Einar er Hovlandsvegen 64, 5443, BØMLO i Bømlo kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Pedersen Einar?

Pedersen Einar har org.nr 970 551 557 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Vestland