Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Jan Steinar Kokkin

Org.nr 969882434

Om Jan Steinar Kokkin

Jan Steinar Kokkin er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Åsnes, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Dyrking av grønnsaker, meloner, rot- og knollvekster. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 35 innen dyrking av grønnsaker, meloner, rot- og knollvekster i Åsnes, og ett av 1 788 i Norge. Det er eldre enn 76 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (79 %).

Aktivitet

Jordbruk, dyrking av korn, poteter, samt slaktegrisproduksjon.

AI-sammendrag

Stabilt familiedrevet enkeltpersonforetak med over 30 års drift innen grønnsak- og potetdyrking kombinert med slaktegrisproduksjon — en diversifisert driftsmodell som reduserer sesongrisiko. Med seks ansatte og ingen kunngjøringer de siste to årene fremstår virksomheten som konsolidert og uten vesentlige strukturelle endringer.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Jan Steinar Kokkin. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 22.04.2004
Regnskapsfører
repr. FLISA REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 20.02.1995
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Jan Steinar KokkinBEDRDyrking av grønnsaker, meloner, rot- og knollveksterÅsnes6

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:56

Godt å vite om Jan Steinar Kokkin

Hvor stor er bransjen Jan Steinar Kokkin tilhører?

Jan Steinar Kokkin er ett av 35 selskaper innen dyrking av grønnsaker, meloner, rot- og knollvekster i Åsnes, og ett av 1 788 på landsbasis.

Hvor lenge har Jan Steinar Kokkin eksistert sammenlignet med bransjen?

Jan Steinar Kokkin ble etablert i 1995 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 76 % av selskapene.

Er Jan Steinar Kokkin et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Jan Steinar Kokkin i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Jan Steinar Kokkin?

Jan Steinar Kokkin er registrert i bransjen Dyrking av grønnsaker, meloner, rot- og knollvekster (næringskode 01.130). Registrert aktivitet: Jordbruk, dyrking av korn, poteter, samt slaktegrisproduksjon.

Hva slags selskap er Jan Steinar Kokkin?

Organisasjonsformen til Jan Steinar Kokkin er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Jan Steinar Kokkin?

Jan Steinar Kokkin er registrert som innehaver i Jan Steinar Kokkin.

Hvor holder Jan Steinar Kokkin til?

Jan Steinar Kokkin holder til i Sparkvegen 53, 2280, GJESÅSEN, i Åsnes kommune i Innlandet.

Er Jan Steinar Kokkin MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 1985. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilket org.nr har Jan Steinar Kokkin?

Organisasjonsnummeret til Jan Steinar Kokkin er 969 882 434. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 20.02.1995.

Alle kommuner i Innlandet