Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Skårholen Randi Irene

Org.nr 969380021

Om Skårholen Randi Irene

Skårholen Randi Irene er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Avvirkning. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995.

Aktivitet

Skogbruk

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 20.02.1995
InnehaverSignaturProkura

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:Soplimkroken 241Bonesvegen 4Postnummer:23457047Poststed:ÅDALSBRUKTRONDHEIMKommune:LØTENTRONDHEIM

Også på denne adressen

Ofte spurt om Skårholen Randi Irene

Hvilken status har Skårholen Randi Irene i Enhetsregisteret?

Skårholen Randi Irene er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Skårholen Randi Irene?

Skårholen Randi Irene driver innen avvirkning, med NACE-kode 02.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Skogbruk.

Hva slags selskap er Skårholen Randi Irene?

Skårholen Randi Irene er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Skårholen Randi Irene?

Innehaver i Skårholen Randi Irene er Randi Irene Skårholen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor lenge har Skårholen Randi Irene eksistert?

Skårholen Randi Irene ble stiftet i 1995 og har dermed vært registrert i rundt 31 år.

Hva er organisasjonsnummeret til Skårholen Randi Irene?

Organisasjonsnummeret til Skårholen Randi Irene er 969 380 021. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 20.02.1995.

Alle kommuner i Trøndelag