Opsahl Anders G
Org.nr 969334194
Om Opsahl Anders G
Opsahl Anders G er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Lier, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 338 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Lier, og ett av 75 974 i Norge. Det er eldre enn 87 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Dyrking av jordbruksvekster.
Økonomi
Opsahl Anders G har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre2
Regnskapsfører
1Sist endret 19.04.2004Innehaver
1Sist endret 20.02.1995Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså i Lier
1 000+ til i Lier →Folk spør om Opsahl Anders G
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Opsahl Anders G?
Det er registrert 75 974 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 338 i Lier.
Er Opsahl Anders G et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 87 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 605 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Opsahl Anders G?
Opsahl Anders G er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Opsahl Anders G?
Opsahl Anders G driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Dyrking av jordbruksvekster.
Hva betyr organisasjonsformen ENK?
Opsahl Anders G er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Opsahl Anders G?
Innehaver i Opsahl Anders G er Anders Opsahl, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Opsahl Anders G?
Forretningsadressen til Opsahl Anders G er Skansen 15, 3409, TRANBY i Lier kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Opsahl Anders G?
Opsahl Anders G har org.nr 969 334 194 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.
Hvem fører regnskapet til Opsahl Anders G?
Aktiv Økonomiservice AS er registrert som regnskapsfører for Opsahl Anders G.