Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Kløfta John Anders

Org.nr 969254964

Om Kløfta John Anders

Kløfta John Anders er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Nes, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Avvirkning. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 78 innen avvirkning i Nes, og ett av 15 369 i Norge. Det er eldre enn 70 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (94 %).

Aktivitet

Avvirkning, skogskjøtsel mv. i egen skog. Utleie av fast eiendom.

AI-sammendrag

Etter over 30 år i drift har enkeltpersonforetaket beholdt en klar nisjeprofil innen avvirkning og skogskjøtsel i egen skog, supplert med utleie av fast eiendom som trolig gir stabile sideinntekter. Fravær av kunngjøringer de siste to årene og status som enkeltpersonforetak tyder på en liten, personlig drevet virksomhet uten ekspansjonsambisjoner, der eierens egen arbeidsinnsats og skogressurs er den viktigste driveren for resultatet.

Økonomi

Kløfta John Anders har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 14.10.2021
Regnskapsfører
repr. B-S REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 20.02.1995
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Kløfta John AndersBEDRAvvirkningNes−

Folk spør om Kløfta John Anders

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kløfta John Anders?

Det er registrert 15 369 selskaper i Norge innen avvirkning, hvorav 78 i Nes.

Er Kløfta John Anders et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 70 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 4 677 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Kløfta John Anders?

Kløfta John Anders er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken selskapsform har Kløfta John Anders?

Kløfta John Anders er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Kløfta John Anders?

Innehaver i Kløfta John Anders er John Anders Kløfta, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Kløfta John Anders?

Forretningsadressen til Kløfta John Anders er Flabruvegen 74, 2150, ÅRNES i Nes kommune.

Er Kløfta John Anders registrert i MVA-registeret?

Kløfta John Anders er registrert i MVA-registeret (siden 1984) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Kløfta John Anders?

Kløfta John Anders har organisasjonsnummer 969 254 964. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Hvem fører regnskapet til Kløfta John Anders?

B-S Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Kløfta John Anders.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Akershus