Er An Bilverksted Dag Andersen
Org.nr 954851524
Om Er An Bilverksted Dag Andersen
Er An Bilverksted Dag Andersen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bjørnafjorden, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Reparasjon og vedlikehold av motorvogner. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 40 innen reparasjon og vedlikehold av motorvogner i Bjørnafjorden, og ett av 7 139 i Norge. Det er eldre enn 92 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Bilverksted.
Økonomi
Er An Bilverksted Dag Andersen har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre3
Regnskapsfører
2Sist endret 02.04.2025Innehaver
1Sist endret 18.04.1990Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Er-An Bilverksted | BEDR | Reparasjon og vedlikehold av motorvogner | Bjørnafjorden | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.10.2019 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Stilling utlystErfaren bilmekaniker (allrounder) til SjekkPunkt-verksted – Fagbrev og PKK
Innehaver er også involvert i
Ledige stillinger
Er An Bilverksted Dag Andersen har utlyst 1 ledige stilling på arbeidsplassen.no (NAV).
| Publisert | Stilling | Sted | Omfang | Frist |
|---|---|---|---|---|
| 17.9.2026 | Erfaren bilmekaniker (allrounder) til SjekkPunkt-verksted – Fagbrev og PKK Håndverkere | BJØRNAFJORDEN | Fast · Heltid | − |
Kilde: NAV
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Er An Bilverksted Dag Andersen
Hvor stor er bransjen Er An Bilverksted Dag Andersen tilhører?
Er An Bilverksted Dag Andersen er ett av 40 selskaper innen reparasjon og vedlikehold av motorvogner i Bjørnafjorden, og ett av 7 139 på landsbasis.
Hvor lenge har Er An Bilverksted Dag Andersen eksistert sammenlignet med bransjen?
Er An Bilverksted Dag Andersen ble etablert i 1995 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 92 % av selskapene.
Hvilken status har Er An Bilverksted Dag Andersen i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Er An Bilverksted Dag Andersen i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Er An Bilverksted Dag Andersen?
Er An Bilverksted Dag Andersen er registrert i bransjen Reparasjon og vedlikehold av motorvogner (næringskode 95.310). Registrert aktivitet: Bilverksted.
Hvilken selskapsform har Er An Bilverksted Dag Andersen?
Organisasjonsformen til Er An Bilverksted Dag Andersen er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Er An Bilverksted Dag Andersen?
Dag Andersen er registrert som innehaver i Er An Bilverksted Dag Andersen.
Hvor holder Er An Bilverksted Dag Andersen til?
Er An Bilverksted Dag Andersen holder til i Byvegen 920, 5212, SØFTELAND, i Bjørnafjorden kommune i Vestland.
Hvilken regnskapsfører bruker Er An Bilverksted Dag Andersen?
I Enhetsregisteret er Er An Bilverksted Dag Andersen registrert med regnskapsfører Amesto Accounthouse Bergen AS.