Knut Og Oskar Waage ANS
Org.nr 954267784
Om Knut Og Oskar Waage ANS
Knut Og Oskar Waage ANS er registrert som ansvarlig selskap med solidarisk ansvar med forretningsadresse i Herøy, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 1972 og har vært i drift i 54 år. Knut Emil Waage er daglig leder. Selskapet er ett av 151 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Herøy, og ett av 76 443 i Norge. Det er eldre enn 98 % av selskapene i bransjen. Bare 1 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet og formål
Handel og EDB-tjenester, samt erverv og drift av faste eiendommer.
Tilgjengelig data
Økonomi
Knut Og Oskar Waage ANS har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 02.03.1990Deltakere
2Sist endret 02.03.1990Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Waage Knut Og Oskar | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Herøy | − |
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:-→Vågsgata 8
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Knut Og Oskar Waage ANS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Knut Og Oskar Waage ANS?
Det er registrert 76 443 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 151 i Herøy.
Er Knut Og Oskar Waage ANS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1972, som er lenger enn 98 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 115 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Knut Og Oskar Waage ANS i Enhetsregisteret?
Knut Og Oskar Waage ANS er et aktivt selskap registrert som Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Knut Og Oskar Waage ANS?
Knut Og Oskar Waage ANS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Handel og EDB-tjenester, samt erverv og drift av faste eiendommer.
Hvilken selskapsform har Knut Og Oskar Waage ANS?
Knut Og Oskar Waage ANS er registrert som Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar (ANS). I et ansvarlig selskap har deltakerne ubegrenset og solidarisk personlig ansvar for selskapets forpliktelser.
Hvem er daglig leder i Knut Og Oskar Waage ANS?
Daglig leder i Knut Og Oskar Waage ANS er Knut Emil Waage, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Knut Og Oskar Waage ANS?
Forretningsadressen til Knut Og Oskar Waage ANS er Vågsgata 8, 6090, FOSNAVÅG i Herøy kommune.
Er Knut Og Oskar Waage ANS registrert i MVA-registeret?
Knut Og Oskar Waage ANS er registrert i MVA-registeret (siden 1972) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Knut Og Oskar Waage ANS?
Organisasjonsnummeret til Knut Og Oskar Waage ANS er 954 267 784. Selskapet er registrert som Ansvarlig selskap med solidarisk ansvar, med registreringsdato 19.02.1995.