Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

R J Kibsgård & Co

Org.nr 939274189

Om R J Kibsgård & Co

R J Kibsgård & Co er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Moskenes, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Rasmus Johannes Kibsgård er daglig leder. Det er eldre enn 99 % av selskapene i bransjen. Bare 1 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.

Aktivitet

Kontor, salg, utleie av verktøy, hus og båt.

Økonomi

R J Kibsgård & Co har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 08.11.1989
Daglig lederSignaturProkura

Regnskapsfører

1Sist endret 29.09.2012
Regnskapsfører
repr. ECIT STORD ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 08.11.1989
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
R J Kibsgård & CoBEDRUoppgittMoskenes

Kunngjøringer2

DatoKunngjøring
19.5.2025Forretningsadresse
5.12.2018Forretningsadresse

Kilde: Brønnøysundregistrene

Innehaver er også involvert i

2 selskaper

Ofte spurt om R J Kibsgård & Co

Er R J Kibsgård & Co et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 99 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 231 andre selskaper i bransjen etablert.

Er R J Kibsgård & Co et aktivt selskap?

R J Kibsgård & Co er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

R J Kibsgård & Co er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er daglig leder i R J Kibsgård & Co?

Daglig leder i R J Kibsgård & Co er Rasmus Johannes Kibsgård, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger R J Kibsgård & Co?

Forretningsadressen til R J Kibsgård & Co er Å-veien 104, 8392, SØRVÅGEN i Moskenes kommune.

Er R J Kibsgård & Co registrert i MVA-registeret?

R J Kibsgård & Co er registrert i MVA-registeret (siden 2001) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til R J Kibsgård & Co?

R J Kibsgård & Co har org.nr 939 274 189 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Hvem fører regnskapet til R J Kibsgård & Co?

Ecit Stord AS er registrert som regnskapsfører for R J Kibsgård & Co.

Alle kommuner i Nordland