Cabrera Lopez Transport
Org.nr 938526869
Om Cabrera Lopez Transport
Cabrera Lopez Transport er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Lørenskog, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Godstransport på vei. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2026.
Aktivitet
Transport av gods på vei.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Cabrera Lopez Transport ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 21.09.2026Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.9.2026 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapet registrert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Cabrera Lopez Transport
Hvilken status har Cabrera Lopez Transport i Enhetsregisteret?
Cabrera Lopez Transport er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Cabrera Lopez Transport?
Cabrera Lopez Transport driver innen godstransport på vei, med NACE-kode 49.410 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Transport av gods på vei.
Hvilken selskapsform har Cabrera Lopez Transport?
Cabrera Lopez Transport er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Cabrera Lopez Transport?
Innehaver i Cabrera Lopez Transport er Carlos Dachel Cabrera Lopez, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Cabrera Lopez Transport?
Forretningsadressen til Cabrera Lopez Transport er Margarethas vei 1, 1473, LØRENSKOG i Lørenskog kommune.
Hvor lenge har Cabrera Lopez Transport eksistert?
Cabrera Lopez Transport ble stiftet i 2026.
Hva er organisasjonsnummeret til Cabrera Lopez Transport?
Organisasjonsnummeret til Cabrera Lopez Transport er 938 526 869. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 21.09.2026.