Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Embla Arctic Travel Design AS

Org.nr 938487405

Om Embla Arctic Travel Design AS

Embla Arctic Travel Design AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bodø, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Guide- og reiseledervirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2026. Kristin Konradsen er daglig leder, og Kristin Konradsen er styreleder. Selskapet er ett av 39 innen guide- og reiseledervirksomhet i Bodø, og ett av 3 012 i Norge. Det ble etablert samme år som 349 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Guide og reiseleder.

Formål

Selge varer og tjenester innen guiding og reiseleding og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Embla Arctic Travel Design AS. Aksjeselskap har regnskapsplikt — tallene vises her når årsregnskapet er levert og publisert av Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 14.09.2026
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 14.09.2026
Styrets lederSignatur

Kunngjøringer1

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapet registrert

Ofte spurt om Embla Arctic Travel Design AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Embla Arctic Travel Design AS?

Det er registrert 3 012 selskaper i Norge innen guide- og reiseledervirksomhet, hvorav 39 i Bodø.

Er Embla Arctic Travel Design AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2026, som er lenger enn 1 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 349 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Embla Arctic Travel Design AS et aktivt selskap?

Embla Arctic Travel Design AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva betyr organisasjonsformen AS?

Embla Arctic Travel Design AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er daglig leder i Embla Arctic Travel Design AS?

Daglig leder i Embla Arctic Travel Design AS er Kristin Konradsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hva er aksjekapitalen i Embla Arctic Travel Design AS?

Embla Arctic Travel Design AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.

Hvor ligger Embla Arctic Travel Design AS?

Forretningsadressen til Embla Arctic Travel Design AS er Hunstadhjulet 21, 8021, BODØ i Bodø kommune.

Har Embla Arctic Travel Design AS revisor?

Embla Arctic Travel Design AS har fravalgt revisjon (registrert 14.09.2026). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Nordland