Mistano AS
Org.nr 938339864
Om Mistano AS
Mistano AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Drift av søkemotorer. Virksomheten ble stiftet i 2026. Jørgen Haugen er styrets leder. Selskapet er ett av 168 innen drift av søkemotorer i Oslo, og ett av 608 i Norge. Det ble etablert samme år som 224 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Drift av web-portaler.
Formål
Drive web-portaler, inkludert, men ikke begrenset til, å tilby nettplattformer for e-handel, sosiale nettverk, digitalt innhold og andre relaterte tjenester.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Mistano AS ennå. Aksjeselskap har regnskapsplikt — tallene vises her når årsregnskapet er levert og publisert av Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 24.08.2026Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.8.2026 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapet registrert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Mistano AS
Hvor stor er bransjen Mistano AS tilhører?
Mistano AS er ett av 168 selskaper innen drift av søkemotorer i Oslo, og ett av 608 på landsbasis.
Hvor lenge har Mistano AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Mistano AS ble etablert i 2026 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 1 % av selskapene i bransjen.
Er Mistano AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Mistano AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Mistano AS?
Mistano AS er registrert i bransjen Drift av søkemotorer (næringskode 63.910). Registrert aktivitet: Drift av web-portaler.
Hvor stor aksjekapital har Mistano AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Mistano AS er 30,00K kr (1 000 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Mistano AS til?
Mistano AS holder til i Gladengveien 5F, 0661, OSLO, i Oslo kommune.
Hvilket org.nr har Mistano AS?
Mistano AS har org.nr 938 339 864 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvorfor har ikke Mistano AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Mistano AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.