Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Smartvarsel AS

Org.nr 938046751

Om Smartvarsel AS

Smartvarsel AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Karmøy, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester. Virksomheten ble stiftet i 2026. Jan Einar Hjelmevoll Pedersen er styrets leder. Selskapet er ett av 35 innen utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester i Karmøy, og ett av 3 416 i Norge. Det ble etablert samme år som 130 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester.

Formål

Å drive tjenesteyting innen trafikkhåndtering, rådgivning og konsulentvirksomhet, samt annen virksomhet som naturlig hører inn under dette.

Økonomi

Smartvarsel AS har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Aksjeselskap har regnskapsplikt — tallene vises her når årsregnskapet er levert og publisert av Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Styre

1Sist endret 06.07.2026
Styrets lederSignatur

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Smartvarsel ASBEDRUtleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenesterKarmøy

Kunngjøringer1

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    MVA-registrert:NeiJa
  2. Stilling utlyst
    Trafikkmedarbeider søkes
  3. Selskapsopplysninger oppdatert
    Bransje:-78.200 Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester
  4. Selskapet registrert
  5. Endring i roller og styre

Spørsmål og svar om Smartvarsel AS

Hvor stor er bransjen Smartvarsel AS tilhører?

Smartvarsel AS er ett av 35 selskaper innen utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester i Karmøy, og ett av 3 416 på landsbasis.

Hvor lenge har Smartvarsel AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Smartvarsel AS ble etablert i 2026 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 1 % av selskapene i bransjen.

Er Smartvarsel AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Smartvarsel AS i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Smartvarsel AS?

Smartvarsel AS er registrert i bransjen Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester (næringskode 78.200). Registrert aktivitet: Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester.

Hvem er styreleder i Smartvarsel AS?

Styrets leder i Smartvarsel AS er Jan Einar Hjelmevoll Pedersen.

Hvor holder Smartvarsel AS til?

Smartvarsel AS holder til i Fleslandvegen 46, 4250, KOPERVIK, i Karmøy kommune i Rogaland.

Hvilket org.nr har Smartvarsel AS?

Organisasjonsnummeret til Smartvarsel AS er 938 046 751. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 06.07.2026.

Hvorfor har ikke Smartvarsel AS revisor?

Det er ikke registrert revisor for Smartvarsel AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.

Alle kommuner i Rogaland