Robert Gabrielsen Northwatch Advisory
Org.nr 937938438
Om Robert Gabrielsen Northwatch Advisory
Robert Gabrielsen Northwatch Advisory er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2026. Selskapet er ett av 8 765 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Oslo, og ett av 31 576 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 141 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Bedriftsrådgivning, administrativt. Ingeniør- og prosjektledertjenester innen byggeprosjekter. Konsulenttjenester innen IT.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Robert Gabrielsen Northwatch Advisory. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 19.06.2026Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Robert Gabrielsen Northwatch Advisory | BEDR | Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning | Oslo | − |
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 19.6.2026 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapet registrert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+1 til på samme adresse →Folk spør om Robert Gabrielsen Northwatch Advisory
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Robert Gabrielsen Northwatch Advisory?
Det er registrert 31 576 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 8 765 i Oslo.
Er Robert Gabrielsen Northwatch Advisory et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2026, som er lenger enn 2 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 141 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Robert Gabrielsen Northwatch Advisory?
Robert Gabrielsen Northwatch Advisory er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Robert Gabrielsen Northwatch Advisory?
Robert Gabrielsen Northwatch Advisory driver innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, med NACE-kode 70.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Bedriftsrådgivning, administrativt.
Hva slags selskap er Robert Gabrielsen Northwatch Advisory?
Robert Gabrielsen Northwatch Advisory er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Robert Gabrielsen Northwatch Advisory?
Innehaver i Robert Gabrielsen Northwatch Advisory er Robert King Gabrielsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Robert Gabrielsen Northwatch Advisory?
Forretningsadressen til Robert Gabrielsen Northwatch Advisory er Bogstadveien 64A, 0366, OSLO i Oslo kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Robert Gabrielsen Northwatch Advisory?
Robert Gabrielsen Northwatch Advisory har org.nr 937 938 438 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.