Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Ellen Karin Olsen

Org.nr 937875258

Om Ellen Karin Olsen

Ellen Karin Olsen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Elverum, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2026. Selskapet er ett av 52 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Elverum, og ett av 31 850 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 372 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Business og NLP coaching, veiledning.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Ellen Karin Olsen. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 18.06.2026
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Ellen Karin OlsenBEDRBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningElverum−

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Bransje:-→70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
  2. Selskapet registrert

Folk spør om Ellen Karin Olsen

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ellen Karin Olsen?

Det er registrert 31 850 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 52 i Elverum.

Er Ellen Karin Olsen et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2026, som er lenger enn 3 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 372 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Ellen Karin Olsen?

Ellen Karin Olsen er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva gjør Ellen Karin Olsen?

Ellen Karin Olsen driver innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, med NACE-kode 70.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Business og NLP coaching, veiledning.

Hva slags selskap er Ellen Karin Olsen?

Ellen Karin Olsen er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Ellen Karin Olsen?

Innehaver i Ellen Karin Olsen er Ellen Karin Olsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Ellen Karin Olsen?

Forretningsadressen til Ellen Karin Olsen er Barnehjemsgutua 21, 2410, HERNES i Elverum kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Ellen Karin Olsen?

Ellen Karin Olsen har organisasjonsnummer 937 875 258. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Innlandet