Om Bandi AS
Bandi AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Eidsvoll, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2026. Joakim Bandi er styrets leder. Det ble etablert samme år som 7 240 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investering i aksjer og verdipapirer.
Formål
Å forta investering i verdipapirer, investering i andre selskap, fast eiendom og alt som står naturlig i sammenheng med dette.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Bandi AS. Aksjeselskap har regnskapsplikt — tallene vises her når årsregnskapet er levert og publisert av Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 18.05.2026Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Bandi AS | BEDR | Uoppgitt | Eidsvoll | − |
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.5.2026 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatert
Lignende selskaper
AIOgså i Eidsvoll
1 000+ til i Eidsvoll →Ofte spurt om Bandi AS
Er Bandi AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2026, som er lenger enn 6 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 7 240 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Bandi AS?
Bandi AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Bandi AS?
Bandi AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Bandi AS?
Joakim Bandi er registrert som styreleder i Bandi AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hva er aksjekapitalen i Bandi AS?
Bandi AS har en registrert aksjekapital på 30,00K kr, fordelt på 300 aksjer.
Hvor ligger Bandi AS?
Forretningsadressen til Bandi AS er Furuvegen 28, 2070, RÅHOLT i Eidsvoll kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Bandi AS?
Bandi AS har organisasjonsnummer 937 727 283. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Har Bandi AS revisor?
Bandi AS har fravalgt revisjon (registrert 18.05.2026). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.