February Island AS
Org.nr 937329660
Om February Island AS
February Island AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Rødøy, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2026. Roar Larsen er styrets leder. Det ble etablert samme år som 7 373 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Investere i, eie, forvalte og selge andeler i andre selskaper, samt å utøve aktiviteter som er komplementære til disse, inkludert, men ikke begrenset til, finansiell rådgivning og forvaltning.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for February Island AS. Aksjeselskap har regnskapsplikt — tallene vises her når årsregnskapet er levert og publisert av Brønnøysundregistrene.
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 10.03.2026Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| February Island AS | BEDR | Uoppgitt | Rødøy | − |
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.3.2026 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
Lignende selskaper
AIOgså i Rødøy
+318 til i Rødøy →Spørsmål og svar om February Island AS
Hvor lenge har February Island AS eksistert sammenlignet med bransjen?
February Island AS ble etablert i 2026 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 9 % av selskapene i bransjen.
Er February Island AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for February Island AS i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til February Island AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i February Island AS?
Styrets leder i February Island AS er Roar Larsen. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.
Hvor stor aksjekapital har February Island AS?
Den registrerte aksjekapitalen i February Island AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder February Island AS til?
February Island AS holder til i Mykenveien 59, 8181, MYKEN, i Rødøy kommune i Nordland.
Hvilket org.nr har February Island AS?
February Island AS har organisasjonsnummer 937 329 660. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.