Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Mikkelsen Barber

Org.nr 936634591

Om Mikkelsen Barber

Mikkelsen Barber er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2025. Selskapet er ett av 412 innen frisering og barbering i Bergen, og ett av 8 829 i Norge. Det ble etablert samme år som 721 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (61 %).

Aktivitet

Barbering. Frisering.

Økonomi

Mikkelsen Barber har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 03.12.2025
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Mikkelsen BarberBEDRFrisering og barberingBergen

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert

Ofte spurt om Mikkelsen Barber

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Mikkelsen Barber?

Det er registrert 8 829 selskaper i Norge innen frisering og barbering, hvorav 412 i Bergen.

Er Mikkelsen Barber et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 6 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 721 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Mikkelsen Barber?

Mikkelsen Barber er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Mikkelsen Barber?

Mikkelsen Barber driver innen frisering og barbering, med NACE-kode 96.210 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Barbering. Frisering.

Hvilken selskapsform har Mikkelsen Barber?

Mikkelsen Barber er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Mikkelsen Barber?

Innehaver i Mikkelsen Barber er Julian Mikkelsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Mikkelsen Barber?

Forretningsadressen til Mikkelsen Barber er Fridalsveien 35, 5063, BERGEN i Bergen kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Mikkelsen Barber?

Organisasjonsnummeret til Mikkelsen Barber er 936 634 591. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 03.12.2025.

Alle kommuner i Vestland