Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Økoren Ubozhenko

Org.nr 936406068

Om Økoren Ubozhenko

Økoren Ubozhenko er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Randaberg, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Rengjøring av bygninger. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2025.

Aktivitet

Rengjøring av bygninger, bolighus, kontorer og lignende. Rengjøring av bygninger utvendig, vinduer og lignende.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 20.10.2025
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Økoren UbozhenkoBEDRRengjøring av bygningerRandaberg

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert

Også på denne adressen

Folk spør om Økoren Ubozhenko

Hvilken status har Økoren Ubozhenko i Enhetsregisteret?

Økoren Ubozhenko er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Økoren Ubozhenko?

Økoren Ubozhenko driver innen rengjøring av bygninger, med NACE-kode 81.210 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Rengjøring av bygninger, bolighus, kontorer og lignende.

Hva slags selskap er Økoren Ubozhenko?

Økoren Ubozhenko er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Økoren Ubozhenko?

Innehaver i Økoren Ubozhenko er Oksana Ubozhenko, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Økoren Ubozhenko?

Forretningsadressen til Økoren Ubozhenko er Vistnesveien 111, 4071, RANDABERG i Randaberg kommune.

Hvor gammelt er Økoren Ubozhenko?

Økoren Ubozhenko ble stiftet i 2025 og har dermed vært registrert i rundt 1 år.

Er Økoren Ubozhenko registrert i MVA-registeret?

Økoren Ubozhenko er registrert i MVA-registeret (siden 2026) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Økoren Ubozhenko?

Økoren Ubozhenko har org.nr 936 406 068 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Rogaland