Sivachuk Massasjeterapeut
Org.nr 936283624
Om Sivachuk Massasjeterapeut
Sivachuk Massasjeterapeut er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Arendal, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Fysioterapi- og ergoterapitjenester. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2025. Selskapet er ett av 57 innen fysioterapi- og ergoterapitjenester i Arendal, og ett av 6 925 i Norge. Det ble etablert samme år som 335 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (82 %).
Aktivitet
Terapeutisk massasje.
Tilgjengelig data
Økonomi
Sivachuk Massasjeterapeut har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 30.09.2025Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sivachuk Massasjeterapeut | BEDR | Fysioterapi- og ergoterapitjenester | Arendal | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.7.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 30.9.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Nei→Ja
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Østre gate 8→Østre gate 9C
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Sivachuk Massasjeterapeut
Hvor stor er bransjen Sivachuk Massasjeterapeut tilhører?
Sivachuk Massasjeterapeut er ett av 57 selskaper innen fysioterapi- og ergoterapitjenester i Arendal, og ett av 6 925 på landsbasis.
Hvor lenge har Sivachuk Massasjeterapeut eksistert sammenlignet med bransjen?
Sivachuk Massasjeterapeut ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 4 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Sivachuk Massasjeterapeut?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sivachuk Massasjeterapeut i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen ENK?
Organisasjonsformen til Sivachuk Massasjeterapeut er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Sivachuk Massasjeterapeut?
Yurii Sivachuk er registrert som innehaver i Sivachuk Massasjeterapeut.
Hvor holder Sivachuk Massasjeterapeut til?
Sivachuk Massasjeterapeut holder til i Østre gate 9C, 4838, ARENDAL, i Arendal kommune i Agder.
Er Sivachuk Massasjeterapeut MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2026. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Sivachuk Massasjeterapeut?
Sivachuk Massasjeterapeut har org.nr 936 283 624 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.