Seierslund Eiendom AS
Org.nr 936239595
Om Seierslund Eiendom AS
Seierslund Eiendom AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Naomi Elen Solvang er styrets leder. Største aksjonær er Naomi Elen Solvang med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 398 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 75 989 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 096 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av fast eiendom.
Formål
Investering og utleie av eiendom.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Seierslund Eiendom AS. Aksjeselskap har regnskapsplikt — tallene vises her når årsregnskapet er levert og publisert av Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 24.09.2025Aksjonærer1
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Naomi Elen Solvang | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Seierslund Eiendom AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.9.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Seierslund Eiendom AS
Hvor stor er bransjen Seierslund Eiendom AS tilhører?
Seierslund Eiendom AS er ett av 12 398 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 75 989 på landsbasis.
Hvor lenge har Seierslund Eiendom AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Seierslund Eiendom AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 3 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Seierslund Eiendom AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Seierslund Eiendom AS i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Seierslund Eiendom AS?
Seierslund Eiendom AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Utleie av fast eiendom.
Hvilken selskapsform har Seierslund Eiendom AS?
Organisasjonsformen til Seierslund Eiendom AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i Seierslund Eiendom AS?
Styrets leder i Seierslund Eiendom AS er Naomi Elen Solvang.
Hvem er største aksjonær i Seierslund Eiendom AS?
Største aksjonær i Seierslund Eiendom AS er Naomi Elen Solvang med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvor stor aksjekapital har Seierslund Eiendom AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Seierslund Eiendom AS er 30,00K kr (30 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilket org.nr har Seierslund Eiendom AS?
Organisasjonsnummeret til Seierslund Eiendom AS er 936 239 595. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 24.09.2025.