Fau Ottestad Ungdomsskole
Org.nr 936024742
Om Fau Ottestad Ungdomsskole
Fau Ottestad Ungdomsskole er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Stange, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Thomas Brendjord Gudbrandsen er styrets leder. Selskapet er ett av 244 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Stange, og ett av 74 197 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 705 andre selskaper i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
FAU ved Ottestad Ungdomsskole bistår ved organisering av ulike aktiviteter som natteravn, nyttårsball og lignende.
Tilgjengelig data
Økonomi
Fau Ottestad Ungdomsskole har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre5
Styre
5Sist endret 25.08.2025Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Fau Ottestad Ungdomsskole | AAFY | Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers | Stange | − |
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Fau Ottestad Ungdomsskole
Hvor stor er bransjen Fau Ottestad Ungdomsskole tilhører?
Fau Ottestad Ungdomsskole er ett av 244 selskaper innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Stange, og ett av 74 197 på landsbasis.
Hvor lenge har Fau Ottestad Ungdomsskole eksistert sammenlignet med bransjen?
Fau Ottestad Ungdomsskole ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 5 % av selskapene i bransjen.
Er Fau Ottestad Ungdomsskole et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Fau Ottestad Ungdomsskole i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Fau Ottestad Ungdomsskole med?
Fau Ottestad Ungdomsskole er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers (næringskode 94.992). Registrert aktivitet: FAU ved Ottestad Ungdomsskole bistår ved organisering av ulike aktiviteter som natteravn, nyttårsball og lignende.
Hvilken selskapsform har Fau Ottestad Ungdomsskole?
Organisasjonsformen til Fau Ottestad Ungdomsskole er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem er styreleder i Fau Ottestad Ungdomsskole?
Styrets leder i Fau Ottestad Ungdomsskole er Thomas Brendjord Gudbrandsen. Styret har totalt 5 registrerte medlemmer.
Hvor holder Fau Ottestad Ungdomsskole til?
Fau Ottestad Ungdomsskole holder til i Gubberudvegen 34, 2312, OTTESTAD, i Stange kommune i Innlandet.
Hvilket org.nr har Fau Ottestad Ungdomsskole?
Organisasjonsnummeret til Fau Ottestad Ungdomsskole er 936 024 742. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 25.08.2025.