Holdbar Helse AS
- Omsetning
- 130 150
- 2025
- Resultat
- 91 332
- 2 års regnskap
Om Holdbar Helse AS
Holdbar Helse AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Forebyggende helsearbeid. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Selskapet er under avvikling. Emil André Sætran er styrets leder. I 2025 hadde Holdbar Helse AS en omsetning på 130 150 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 91 332 kr. Egenkapitalen var 114 832 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Emil André Sætran med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 477 innen forebyggende helsearbeid i Oslo, og ett av 2 899 i Norge. Det ble etablert samme år som 237 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Fokus på helsefremmende arbeid, i form av helseveiledning, PT-virksomhet og coaching.
API og MCPGET /company/935706939
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935706939" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935706939",
"name": "HOLDBAR HELSE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.992",
"nace_desc": "Forebyggende helsearbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935706939" })Spør AI-assistenten
Når ble Holdbar Helse AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Holdbar Helse AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Holdbar Helse AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130 150 kr | 115 258 kr | 91 332 kr | 138 758 kr | 114 832 kr | 23 926 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | – | – | – |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 98 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/935706939/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935706939/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935706939",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 130150, "operating_profit": 115258, "net_profit": 91332, "equity": 114832, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": null, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935706939" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Holdbar Helse AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Holdbar Helse AS per år.
Hvordan har omsetningen til Holdbar Helse AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 19.06.2025API og MCPGET /company/935706939/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935706939/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935706939",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935706939" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Holdbar Helse AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Holdbar Helse AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Emil André Sætran | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935706939/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935706939/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935706939",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935706939" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Holdbar Helse AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Holdbar Helse AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Holdbar Helse AS | BEDR | Forebyggende helsearbeid | Oslo | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.9.2026 | Oppløsning ↗ |
| 27.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.6.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935706939/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935706939/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935706939",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-02", "type": "Oppløsning", … },
{ "dato": "2026-07-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935706939" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Holdbar Helse AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Holdbar Helse AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Holdbar Helse AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−Emil André Sætran(Daglig leder)
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 82,8 % | 47,3 % |
| Likviditetsgrad | 5,80 | 1,54 |
| Gjeldsgrad | 0,21 | 0,56 |
| Egenkapitalrentabilitet | 79,5 % | 6,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935706939/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935706939/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935706939",
"nace_code": "86.992",
"industry_count": 623,
"revenue": { "value": 130150, "percentile": 0.4006 },
"operating_margin": { "value": 0.8856, "percentile": 0.9853 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935706939" })Spør AI-assistenten
Er Holdbar Helse AS blant de største selskapene innen forebyggende helsearbeid?
Hvor solid er Holdbar Helse AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Holdbar Helse AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Holdbar Helse AS
Hvor stor er bransjen Holdbar Helse AS tilhører?
Holdbar Helse AS er ett av 477 selskaper innen forebyggende helsearbeid i Oslo, og ett av 2 899 på landsbasis.
Hvor lenge har Holdbar Helse AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Holdbar Helse AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 11 % av selskapene i bransjen.
Er Holdbar Helse AS fortsatt i drift?
Holdbar Helse AS er under avvikling. Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Holdbar Helse AS?
Holdbar Helse AS er registrert i bransjen Forebyggende helsearbeid (næringskode 86.992). Registrert aktivitet: Fokus på helsefremmende arbeid, i form av helseveiledning, PT-virksomhet og coaching.
Hva slags selskap er Holdbar Helse AS?
Organisasjonsformen til Holdbar Helse AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i Holdbar Helse AS?
Styrets leder i Holdbar Helse AS er Emil André Sætran.
Hvem er største aksjonær i Holdbar Helse AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Emil André Sætran største eier i Holdbar Helse AS med 100 % av aksjene.
Går Holdbar Helse AS med overskudd?
I sitt siste innleverte regnskap (2025) omsatte Holdbar Helse AS for 130 150 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 91 332 kr.
Hvor lønnsom er driften i Holdbar Helse AS?
Driftsresultatet for 2025 var 115 258 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Holdbar Helse AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Holdbar Helse AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.