Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Hadyzhat Magamadova

Org.nr 935299934

Om Hadyzhat Magamadova

Hadyzhat Magamadova er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Allmennlegetjenester. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2025. Selskapet er ett av 248 innen allmennlegetjenester i Tønsberg, og ett av 16 400 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 145 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet

Allmennlege.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Hadyzhat Magamadova ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 01.04.2025
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Hadyzhat MagamadovaBEDRAllmennlegetjenesterTønsberg

Godt å vite om Hadyzhat Magamadova

Hvor stor er bransjen Hadyzhat Magamadova tilhører?

Hadyzhat Magamadova er ett av 248 selskaper innen allmennlegetjenester i Tønsberg, og ett av 16 400 på landsbasis.

Hvor lenge har Hadyzhat Magamadova eksistert sammenlignet med bransjen?

Hadyzhat Magamadova ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 9 % av selskapene i bransjen.

Er Hadyzhat Magamadova et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Hadyzhat Magamadova i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Hadyzhat Magamadova?

Hadyzhat Magamadova er registrert i bransjen Allmennlegetjenester (næringskode 86.210). Registrert aktivitet: Allmennlege.

Hva slags selskap er Hadyzhat Magamadova?

Organisasjonsformen til Hadyzhat Magamadova er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Hadyzhat Magamadova?

Hadyzhat Magamadova er registrert som innehaver i Hadyzhat Magamadova.

Hvor holder Hadyzhat Magamadova til?

Hadyzhat Magamadova holder til i Gauterødveien 6B, 3154, TOLVSRØD, i Tønsberg kommune i Vestfold.

Hvilket org.nr har Hadyzhat Magamadova?

Hadyzhat Magamadova har org.nr 935 299 934 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Vestfold