Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Captured By Avila

Org.nr 935196655

Om Captured By Avila

Captured By Avila er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Kristiansand, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Fotografvirksomhet. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2025.

Aktivitet

Fotograf. Filmproduksjon.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 11.03.2025
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Captured By AvilaBEDRFotografvirksomhetKristiansand

Innehaver er også involvert i

Også i Kristiansand

1 000+ til i Kristiansand

Godt å vite om Captured By Avila

Hva er statusen til Captured By Avila?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Captured By Avila i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Captured By Avila?

Captured By Avila er registrert i bransjen Fotografvirksomhet (næringskode 74.200). Registrert aktivitet: Fotograf. Filmproduksjon.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Organisasjonsformen til Captured By Avila er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Captured By Avila?

Stefan Christian Wikstad Avila er registrert som innehaver i Captured By Avila.

Hvor holder Captured By Avila til?

Captured By Avila holder til i Kvasleveien 1B, 4634, KRISTIANSAND S, i Kristiansand kommune i Agder.

Hvor gammelt er Captured By Avila?

Selskapet ble etablert i 2025. Det gir en historikk på om lag 1 år i registrene.

Er Captured By Avila MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilket org.nr har Captured By Avila?

Organisasjonsnummeret til Captured By Avila er 935 196 655. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 11.03.2025.

Alle kommuner i Agder