Sameiet Symrefaret 22 -32
Org.nr 935021596
Om Sameiet Symrefaret 22 -32
Sameiet Symrefaret 22 -32 er registrert som eierseksjonssameie med forretningsadresse i Nes, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Sandra Opsann Findalen er styrets leder. Selskapet er ett av 62 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Nes, og ett av 46 941 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 564 andre selskaper i bransjen. Eierseksjonssameie er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet
Eierseksjonssameie
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Sameiet Symrefaret 22 -32 ennå. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre3
Styre
3Sist endret 11.02.2025Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sameiet Symrefaret 22 -32 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Nes | − |
Lignende selskaper
AIOgså i Nes
1 000+ til i Nes →Ofte spurt om Sameiet Symrefaret 22 -32
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sameiet Symrefaret 22 -32?
Det er registrert 46 941 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 62 i Nes.
Er Sameiet Symrefaret 22 -32 et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 12 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 564 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Sameiet Symrefaret 22 -32?
Sameiet Symrefaret 22 -32 er et aktivt selskap registrert som Eierseksjonssameie i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Sameiet Symrefaret 22 -32 med?
Sameiet Symrefaret 22 -32 driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eierseksjonssameie.
Hva slags selskap er Sameiet Symrefaret 22 -32?
Sameiet Symrefaret 22 -32 er registrert som Eierseksjonssameie (ESEK).
Hvem sitter i styret i Sameiet Symrefaret 22 -32?
Sandra Opsann Findalen er registrert som styreleder i Sameiet Symrefaret 22 -32, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor ligger Sameiet Symrefaret 22 -32?
Forretningsadressen til Sameiet Symrefaret 22 -32 er c/o Sandra Opsann Findalen Symrefaret 30, 2150, ÅRNES i Nes kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Sameiet Symrefaret 22 -32?
Sameiet Symrefaret 22 -32 har organisasjonsnummer 935 021 596. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.