Hht Tom J Ltd NUF
Org.nr 934945670
Om Hht Tom J Ltd NUF
Hht Tom J Ltd NUF er registrert som norskregistrert utenlandsk foretak med forretningsadresse i Ringerike, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2025. Tom Jakobsen er daglig leder, og Tom Jakobsen er styreleder.
Aktivitet
Eie og delta i andre foretak, handel med og verdifremming av biler og det som naturlig hører til.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 13.02.2025Styre
1Sist endret 13.02.2025Hovedforetak
1Sist endret 13.02.2025Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Hht Tom J Ltd NUF | BEDR | Uoppgitt | Ringerike | − |
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 13.2.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Hht Tom J Ltd NUF
Hvilken status har Hht Tom J Ltd NUF i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Norskregistrert utenlandsk foretak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Hht Tom J Ltd NUF i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen NUF?
Organisasjonsformen til Hht Tom J Ltd NUF er Norskregistrert utenlandsk foretak, forkortet NUF. Et NUF er en norskregistrert avdeling av et utenlandsk foretak — selskapet selv er hjemmehørende i utlandet.
Hvem leder Hht Tom J Ltd NUF?
Tom Jakobsen er registrert som daglig leder i Hht Tom J Ltd NUF.
Hvem er styreleder i Hht Tom J Ltd NUF?
Styrets leder i Hht Tom J Ltd NUF er Tom Jakobsen.
Hvor holder Hht Tom J Ltd NUF til?
Hht Tom J Ltd NUF holder til i Kindsåsveien 83, 3533, TYRISTRAND, i Ringerike kommune i Buskerud.
Hvor lenge har Hht Tom J Ltd NUF eksistert?
Selskapet ble etablert i 2025. Det gir en historikk på om lag 1 år i registrene.
Er Hht Tom J Ltd NUF MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Hht Tom J Ltd NUF?
Hht Tom J Ltd NUF har org.nr 934 945 670 og er registrert som Norskregistrert utenlandsk foretak i Brønnøysundregistrene.