Ravnkloa 2025 AS
- Omsetning
- 2,6 mill
- 2025
- Resultat
- 11 590
- 3 års regnskap
Om Ravnkloa 2025 AS
Ravnkloa 2025 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Selskapet er under avvikling. Roy Andre Sandgrind er styrets leder. I 2025 hadde Ravnkloa 2025 AS en omsetning på 2,60 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 11 590 kr. Egenkapitalen var 41 590 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sandgrind Holding AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 92 innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører i Trondheim, og ett av 2 733 i Norge. Det ble etablert samme år som 132 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Opplevelses-, arrangements- og aktivitetsarrangørvirksomhet.
Formål
Drift av selskapslokale.
API og MCPGET /company/934426525
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934426525" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934426525",
"name": "RAVNKLOA 2025 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "79.121",
"nace_desc": "Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934426525" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Ravnkloa 2025 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Ravnkloa 2025 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trondheim holder Ravnkloa 2025 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,60 mill kr | 14 721 kr | 11 590 kr | 166 485 kr | 41 590 kr | 124 895 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 30 000 kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 57 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 100 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/934426525/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934426525/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934426525",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2597271, "operating_profit": 14721, "net_profit": 11590, "equity": 41590, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 30000, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934426525" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Ravnkloa 2025 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ravnkloa 2025 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ravnkloa 2025 AS per år.
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 07.11.2024API og MCPGET /company/934426525/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934426525/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934426525",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934426525" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Ravnkloa 2025 AS?
List alle roller i Ravnkloa 2025 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sandgrind Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| Skimagi AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934426525/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934426525/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934426525",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SANDGRIND HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "SKIMAGI AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … }
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934426525" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Ravnkloa 2025 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ravnkloa 2025 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Ravnkloa 2025 AS eier Sandgrind Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ravnkloa 2025 AS | BEDR | Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører | Trondheim | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2026 | Oppløsning ↗ |
| 5.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.11.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934426525/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934426525/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934426525",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-28", "type": "Oppløsning", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934426525" })Spør AI-assistenten
Når leverte Ravnkloa 2025 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Ravnkloa 2025 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Ravnkloa 2025 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 57,0 % av driftsinntektene — 31,2 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,6 % | 2,5 % |
| Resultatmargin | 0,4 % | 1,6 % |
| Egenkapitalandel | 25,0 % | 32,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,33 | 1,30 |
| Gjeldsgrad | 3,00 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 27,9 % | 5,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 42,3 % | 40,2 % |
| Lønnskostnad | 0,2 % | 22,9 % |
| Annen driftskostnad | 57,0 % | 25,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934426525/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934426525/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934426525",
"nace_code": "79.121",
"industry_count": 1108,
"revenue": { "value": 2597271, "percentile": 0.7691 },
"operating_margin": { "value": 0.0057, "percentile": 0.4424 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934426525" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Ravnkloa 2025 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Ravnkloa 2025 AS på i bransjen?
Hvor ligger Ravnkloa 2025 AS blant de 1108 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+16 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Ravnkloa 2025 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ravnkloa 2025 AS?
Det er registrert 2 733 selskaper i Norge innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører, hvorav 92 i Trondheim.
Er Ravnkloa 2025 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 15 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 132 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Ravnkloa 2025 AS konkurs?
Ravnkloa 2025 AS er under avvikling. Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.
Hvem sitter i styret i Ravnkloa 2025 AS?
Roy Andre Sandgrind er registrert som styreleder i Ravnkloa 2025 AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Ravnkloa 2025 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Sandgrind Holding AS største eier i Ravnkloa 2025 AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Skimagi AS med 50 %.
Hvordan går det økonomisk med Ravnkloa 2025 AS?
Ravnkloa 2025 AS hadde i 2025 en omsetning på 2,60 mill kr og et overskudd på 11 590 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Ravnkloa 2025 AS?
I 2025 hadde Ravnkloa 2025 AS et driftsresultat på 14 721 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 0,6 %.
Hva er organisasjonsnummeret til Ravnkloa 2025 AS?
Ravnkloa 2025 AS har organisasjonsnummer 934 426 525. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.