Webutvikler Andreassen
Org.nr 934334515
Om Webutvikler Andreassen
Webutvikler Andreassen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Fredrikstad, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2024.
Aktivitet
Konsulenttjenester innen IT.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 24.10.2024Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Webutvikler Andreassen | BEDR | Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer | Fredrikstad | − |
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.10.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Webutvikler Andreassen
Hvilken status har Webutvikler Andreassen i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Webutvikler Andreassen i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Webutvikler Andreassen?
Webutvikler Andreassen er registrert i bransjen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer (næringskode 62.200). Registrert aktivitet: Konsulenttjenester innen IT.
Hva betyr organisasjonsformen ENK?
Organisasjonsformen til Webutvikler Andreassen er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Webutvikler Andreassen?
Thomas Andreassen er registrert som innehaver i Webutvikler Andreassen.
Hvor holder Webutvikler Andreassen til?
Webutvikler Andreassen holder til i Nedre Vikeråsen 10, 1622, GRESSVIK, i Fredrikstad kommune i Østfold.
Hvor lenge har Webutvikler Andreassen eksistert?
Selskapet ble etablert i 2024. Det gir en historikk på om lag 2 år i registrene.
Hvilket org.nr har Webutvikler Andreassen?
Webutvikler Andreassen har organisasjonsnummer 934 334 515. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.