Jacob Rømer
Org.nr 934262018
Om Jacob Rømer
Jacob Rømer er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Askøy, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2024. Selskapet er ett av 35 innen andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted i Askøy, og ett av 7 910 i Norge. Det ble etablert samme år som 704 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (90 %).
Aktivitet
Hundedressur.
Tilgjengelig data
Økonomi
Det er ikke publisert regnskapstall for Jacob Rømer. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 12.10.2024Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Jacob Rømer | BEDR | Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted | Askøy | − |
Innehaver er også involvert i
2 selskaperLignende selskaper
AIOgså i Askøy
1 000+ til i Askøy →Godt å vite om Jacob Rømer
Hvor stor er bransjen Jacob Rømer tilhører?
Jacob Rømer er ett av 35 selskaper innen andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted i Askøy, og ett av 7 910 på landsbasis.
Hvor lenge har Jacob Rømer eksistert sammenlignet med bransjen?
Jacob Rømer ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 18 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Jacob Rømer i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Jacob Rømer i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Jacob Rømer?
Jacob Rømer er registrert i bransjen Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted (næringskode 96.990). Registrert aktivitet: Hundedressur.
Hvilken selskapsform har Jacob Rømer?
Organisasjonsformen til Jacob Rømer er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Jacob Rømer?
Jens Jacob Rømer er registrert som innehaver i Jacob Rømer.
Hvor holder Jacob Rømer til?
Jacob Rømer holder til i Stongafjellsbakken 45B, 5301, KLEPPESTØ, i Askøy kommune i Vestland.
Hvilket org.nr har Jacob Rømer?
Jacob Rømer har org.nr 934 262 018 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.