Om Trondheim Laserlounge AS
Trondheim Laserlounge AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Selskapet er under avvikling. Bente Dromnes er styrets leder. I 2025 hadde Trondheim Laserlounge AS en omsetning på 561 044 kr, en økning på 91 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 94 115 kr. Egenkapitalen var −135 739 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Bente Dromnes med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 224 innen skjønnhetspleie i Trondheim, og ett av 6 556 i Norge. Det ble etablert samme år som 683 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Hudpleie.
Formål
Selskapets virksomhet: Tjenester og produkter innen helse og skjønnhet. Investering i andre selskaper.
API og MCPGET /company/933282112
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933282112" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933282112",
"name": "TRONDHEIM LASERLOUNGE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933282112" })Spør AI-assistenten
Er Trondheim Laserlounge AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Trondheim Laserlounge AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Trondheim Laserlounge AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 561 044 kr | −73 768 kr | −94 115 kr | 524 106 kr | −135 739 kr | 659 845 kr |
| 2024 | 293 829 kr | −85 208 kr | −65 840 kr | 600 267 kr | −41 624 kr | 641 891 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 74 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 30 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 10 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/933282112/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933282112/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933282112",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 561044,
"operating_profit": -73768,
"net_profit": -94115,
"equity": -135739,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 293829, "operating_profit": -85208, "net_profit": -65840, "equity": -41624, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933282112" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Trondheim Laserlounge AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Trondheim Laserlounge AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Trondheim Laserlounge AS de siste årene.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 24.04.2024Regnskapsfører
1Sist endret 24.04.2024API og MCPGET /company/933282112/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933282112/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933282112",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933282112" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Trondheim Laserlounge AS?
List alle roller i Trondheim Laserlounge AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Trondheim Laserlounge AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Bente Dromnes | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 300 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933282112/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933282112/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933282112",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933282112" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trondheim Laserlounge AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Trondheim Laserlounge AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trondheim Laserlounge AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Trondheim | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.9.2026 | Oppløsning ↗ |
| 18.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.9.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 24.4.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933282112/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933282112/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933282112",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-11", "type": "Oppløsning", … },
{ "dato": "2026-05-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933282112" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Trondheim Laserlounge AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Trondheim Laserlounge AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Trondheim Laserlounge AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -25,9 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,08 | 1,15 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933282112/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933282112/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933282112",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 561044, "percentile": 0.3984 },
"operating_margin": { "value": -0.1315, "percentile": 0.1771 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933282112" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Trondheim Laserlounge AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Trondheim Laserlounge AS på i bransjen?
Hvor ligger Trondheim Laserlounge AS blant de 995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Trondheim Laserlounge AS
Hvor stor er bransjen Trondheim Laserlounge AS tilhører?
Trondheim Laserlounge AS er ett av 224 selskaper innen skjønnhetspleie i Trondheim, og ett av 6 556 på landsbasis.
Hvor lenge har Trondheim Laserlounge AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Trondheim Laserlounge AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 32 % av selskapene i bransjen.
Er Trondheim Laserlounge AS fortsatt i drift?
Trondheim Laserlounge AS er under avvikling. Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Trondheim Laserlounge AS?
Trondheim Laserlounge AS er registrert i bransjen Skjønnhetspleie (næringskode 96.220). Registrert aktivitet: Hudpleie.
Hvilke eiere står bak Trondheim Laserlounge AS?
Største aksjonær i Trondheim Laserlounge AS er Bente Dromnes med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Trondheim Laserlounge AS med overskudd?
Trondheim Laserlounge AS hadde i 2025 en omsetning på 561 044 kr og et underskudd på 94 115 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Trondheim Laserlounge AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Trondheim Laserlounge AS en egenkapital på −135 739 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −25,9 %.
Hvor stor aksjekapital har Trondheim Laserlounge AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Trondheim Laserlounge AS er 30 000 kr (300 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilken regnskapsfører bruker Trondheim Laserlounge AS?
I Enhetsregisteret er Trondheim Laserlounge AS registrert med regnskapsfører Account Group AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.