Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Forening/lag/innretning

Jazzverket Rosendal

Org.nr 933250555

Om Jazzverket Rosendal

Jazzverket Rosendal er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Kvinnherad, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Stein Haugen er styrets leder. Selskapet er ett av 58 innen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk i Kvinnherad, og ett av 29 718 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 324 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Fremme interesse for ulike kulturformer, med vekt på levande musikk, spesielt jazzmusikk. Dette gjennom konsertverksemd, musikksightseeing, foredrag, kulturformidling og talentutvikling.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Jazzverket Rosendal ennå. Tallene vises her dersom selskapet leverer årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre3

Styre

3Sist endret 05.04.2024
Stein Haugen(f. 1957)
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Jazzverket RosendalAAFYUtøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikkKvinnherad

Spørsmål og svar om Jazzverket Rosendal

Hvor stor er bransjen Jazzverket Rosendal tilhører?

Jazzverket Rosendal er ett av 58 selskaper innen utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk i Kvinnherad, og ett av 29 718 på landsbasis.

Hvor lenge har Jazzverket Rosendal eksistert sammenlignet med bransjen?

Jazzverket Rosendal ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 12 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Jazzverket Rosendal?

Selskapet er i ordinær drift som Forening/lag/innretning. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Jazzverket Rosendal i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Jazzverket Rosendal?

Jazzverket Rosendal er registrert i bransjen Utøvende kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet innenfor musikk (næringskode 90.201). Registrert aktivitet: Fremme interesse for ulike kulturformer, med vekt på levande musikk, spesielt jazzmusikk.

Hvilken selskapsform har Jazzverket Rosendal?

Organisasjonsformen til Jazzverket Rosendal er Forening/lag/innretning, forkortet FLI. Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.

Hvem er styreleder i Jazzverket Rosendal?

Styrets leder i Jazzverket Rosendal er Stein Haugen. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.

Hvor holder Jazzverket Rosendal til?

Jazzverket Rosendal holder til i Neslia 13, 5470, ROSENDAL, i Kvinnherad kommune i Vestland.

Hvilket org.nr har Jazzverket Rosendal?

Jazzverket Rosendal har org.nr 933 250 555 og er registrert som Forening/lag/innretning i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Vestland