Anker-Rasch Fysio/pt
Org.nr 932998211
Om Anker-Rasch Fysio/pt
Anker-Rasch Fysio/pt er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Halden, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Fysioterapi- og ergoterapitjenester. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2024.
Aktivitet
Fysioterapeut.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 12.02.2024Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Anker-Rasch Fysio/pt | BEDR | Fysioterapi- og ergoterapitjenester | Halden | − |
Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså i Halden
1 000+ til i Halden →Ofte spurt om Anker-Rasch Fysio/pt
Hvilken status har Anker-Rasch Fysio/pt i Enhetsregisteret?
Anker-Rasch Fysio/pt er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Anker-Rasch Fysio/pt?
Anker-Rasch Fysio/pt driver innen fysioterapi- og ergoterapitjenester, med NACE-kode 86.950 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Fysioterapeut.
Hvilken selskapsform har Anker-Rasch Fysio/pt?
Anker-Rasch Fysio/pt er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Anker-Rasch Fysio/pt?
Innehaver i Anker-Rasch Fysio/pt er Caroline Anker-Rasch, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Anker-Rasch Fysio/pt?
Forretningsadressen til Anker-Rasch Fysio/pt er Asakveien 77B, 1785, HALDEN i Halden kommune.
Når ble Anker-Rasch Fysio/pt stiftet?
Anker-Rasch Fysio/pt ble stiftet i 2024 og har dermed vært registrert i rundt 2 år.
Hva er organisasjonsnummeret til Anker-Rasch Fysio/pt?
Anker-Rasch Fysio/pt har org.nr 932 998 211 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.