Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Liens Geo

Org.nr 932718855

Om Liens Geo

Liens Geo er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Drammen, Buskerud. Selskapet er registrert i bransjen Utarbeidelse av kart og oppmåling. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2023. Frode Lien er daglig leder. Selskapet er ett av 2 innen utarbeidelse av kart og oppmåling i Drammen, og ett av 188 i Norge. Det ble etablert samme år som 11 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Innmålingstjenester.

Økonomi

Liens Geo har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 22.12.2023
Frode Lien(f. 1961)
Daglig lederSignaturProkura

Innehaver

1Sist endret 22.12.2023
Frode Lien(f. 1961)
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Liens GeoBEDRUtarbeidelse av kart og oppmålingDrammen

Ofte spurt om Liens Geo

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Liens Geo?

Det er registrert 188 selskaper i Norge innen utarbeidelse av kart og oppmåling, hvorav 2 i Drammen.

Er Liens Geo et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 16 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 11 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Liens Geo et aktivt selskap?

Liens Geo er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva driver Liens Geo med?

Liens Geo driver innen utarbeidelse av kart og oppmåling, med NACE-kode 71.123 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Innmålingstjenester.

Hva slags selskap er Liens Geo?

Liens Geo er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er daglig leder i Liens Geo?

Daglig leder i Liens Geo er Frode Lien, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Liens Geo?

Forretningsadressen til Liens Geo er Bjelkeveien 17, 3024, DRAMMEN i Drammen kommune.

Er Liens Geo registrert i MVA-registeret?

Liens Geo er registrert i MVA-registeret (siden 2024) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Liens Geo?

Liens Geo har organisasjonsnummer 932 718 855. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Alle kommuner i Buskerud