Takt Studio AS
Org.nr 932359707
Om Takt Studio AS
Takt Studio AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Reklamebyråvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Selskapet er registrert som konkurs. Håvard Siem Nakken er daglig leder, og Håvard Siem Nakken er styreleder. I 2025 hadde Takt Studio AS en omsetning på 1,87 mill kr, en nedgang på 41 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 953 062 kr. Egenkapitalen var −3,39 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Takt Venture AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 554 innen reklamebyråvirksomhet i Bærum, og ett av 11 033 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 225 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Konsulenttjenester innen IT.
Formål
Selge varer og tjenester innen IT - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
API og MCPGET /company/932359707
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932359707" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932359707",
"name": "TAKT STUDIO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "73.110",
"nace_desc": "Reklamebyråvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932359707" })Spør AI-assistenten
Når ble Takt Studio AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Bærum holder Takt Studio AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Takt Studio AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,87 mill kr | −563 072 kr | −953 062 kr | 185 028 kr | −3,39 mill kr | 3,57 mill kr |
| 2024 | 3,15 mill kr | −400 514 kr | −2,47 mill kr | 908 698 kr | −2,43 mill kr | 3,34 mill kr |
| 2023 | 5,79 mill kr | 712 694 kr | 465 339 kr | 3,98 mill kr | 38 838 kr | 3,94 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 55 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 75 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/932359707/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932359707/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932359707",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1867839,
"operating_profit": -563072,
"net_profit": -953062,
"equity": -3386255,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 3150364,
"operating_profit": -400514,
"net_profit": -2472031,
"equity": -2433193,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932359707" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Takt Studio AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Takt Studio AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Takt Studio AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 30.10.2023Styre
1Sist endret 30.10.2023Regnskapsfører
1Sist endret 03.01.2024Bostyrer
1Sist endret 20.07.2026API og MCPGET /company/932359707/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932359707/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932359707",
"roles": [
{ "role_type": "Bostyrer", … },
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932359707" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Takt Studio AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Takt Studio AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Takt Studio AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Takt Venture AS100 %
- Hsn Invest AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Takt Venture AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932359707/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932359707/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932359707",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "TAKT VENTURE AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932359707" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Takt Studio AS eier Takt Venture AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Takt Studio AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Takt Studio AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Takt Venture AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/932359707/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932359707/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932359707",
"chain": [
{ "org_no": "933224902", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "932359707", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "932359707" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Takt Studio AS?
Hvem eier Takt Studio AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Takt Byrå | BEDR | Reklamebyråvirksomhet | Oslo | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.7.2026 | Konkursåpning ↗ |
| 3.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.3.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 10.3.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.3.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 26.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.12.2023 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 2.11.2023 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 30.10.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932359707/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932359707/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932359707",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-20", "type": "Konkursåpning", … },
{ "dato": "2026-04-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932359707" })Spør AI-assistenten
Hvilke fusjoner har Takt Studio AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Takt Studio AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Takt Studio AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Ja→Nei
- Endring i roller og styre+Ukjent(Bostyrer)
- Selskapsopplysninger oppdatertKonkurs:Nei→Ja
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -1830,1 % | 39,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,32 | 1,43 |
| Omsetningsvekst (siste år) | -40,7 % | +1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932359707/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932359707/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932359707",
"nace_code": "73.110",
"industry_count": 2942,
"revenue": { "value": 1867839, "percentile": 0.7137 },
"operating_margin": { "value": -0.3015, "percentile": 0.1408 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932359707" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Takt Studio AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Takt Studio AS blant de største selskapene innen reklamebyråvirksomhet?
Hvor solid er Takt Studio AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
TAKT STUDIO AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Grend AS | Skien | 4.6 % | 2023 | 2025 | Slettet |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+46 til på samme adresse →Godt å vite om Takt Studio AS
Hvor stor er bransjen Takt Studio AS tilhører?
Takt Studio AS er ett av 554 selskaper innen reklamebyråvirksomhet i Bærum, og ett av 11 033 på landsbasis.
Hvor lenge har Takt Studio AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Takt Studio AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 39 % av selskapene i bransjen.
Hva har skjedd med Takt Studio AS?
Det er registrert konkurs for Takt Studio AS (åpnet 20.07.2026). Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Takt Studio AS?
Håvard Siem Nakken er registrert som daglig leder i Takt Studio AS.
Hvem er styreleder i Takt Studio AS?
Styrets leder i Takt Studio AS er Håvard Siem Nakken.
Hvem er største aksjonær i Takt Studio AS?
Største aksjonær i Takt Studio AS er Takt Venture AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Takt Studio AS for i 2025?
I sitt siste innleverte regnskap (2025) omsatte Takt Studio AS for 1,87 mill kr. Årsresultatet ble et underskudd på 953 062 kr.
Hvor lønnsom er driften i Takt Studio AS?
Driftsresultatet for 2025 var −563 072 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvilket org.nr har Takt Studio AS?
Takt Studio AS har org.nr 932 359 707 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.