Martinho Consulting
Org.nr 930317241
Om Martinho Consulting
Martinho Consulting er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Forebyggende helsearbeid. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2022. Selskapet er ett av 483 innen forebyggende helsearbeid i Oslo, og ett av 2 889 i Norge. Det ble etablert samme år som 201 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (73 %).
Aktivitet
Konsulenttjenester innen bedriftshelsetjeneste.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Martinho Consulting ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 28.11.2022Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Martinho Consulting | BEDR | Forebyggende helsearbeid | Oslo | − |
Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Martinho Consulting
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Martinho Consulting?
Det er registrert 2 889 selskaper i Norge innen forebyggende helsearbeid, hvorav 483 i Oslo.
Er Martinho Consulting et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 32 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 201 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Martinho Consulting i Enhetsregisteret?
Martinho Consulting er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Martinho Consulting?
Martinho Consulting driver innen forebyggende helsearbeid, med NACE-kode 86.992 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Konsulenttjenester innen bedriftshelsetjeneste.
Hvilken selskapsform har Martinho Consulting?
Martinho Consulting er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Martinho Consulting?
Innehaver i Martinho Consulting er Janet Kristina Martinho, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Martinho Consulting?
Forretningsadressen til Martinho Consulting er Tingstuveien 17A, 0281, OSLO i Oslo kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Martinho Consulting?
Martinho Consulting har organisasjonsnummer 930 317 241. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.