Helse Lindal
Org.nr 930124281
Om Helse Lindal
Helse Lindal er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Randaberg, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2022.
Aktivitet
Jobbe med legeerklæringer angående pasienters skadeomfang som brukes etter mandat fra forsikringsselskap eller NAV. Utarbeide sakkyndige erklæringer for det norske rettsvesen som brukes der det skal avgjøres om det er grunnlag for skadeutbetaling.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 01.11.2022Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Helse Lindal
Hva er statusen til Helse Lindal?
Helse Lindal er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Helse Lindal?
Helse Lindal driver innen andre helsetjenester ellers, med NACE-kode 86.993 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Jobbe med legeerklæringer angående pasienters skadeomfang som brukes etter mandat fra forsikringsselskap eller NAV.
Hva slags selskap er Helse Lindal?
Helse Lindal er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Helse Lindal?
Innehaver i Helse Lindal er Johan Angel Lindal, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Helse Lindal?
Forretningsadressen til Helse Lindal er Bøveien 246, 4071, RANDABERG i Randaberg kommune.
Hvor lenge har Helse Lindal eksistert?
Helse Lindal ble stiftet i 2022 og har dermed vært registrert i rundt 4 år.
Hva er organisasjonsnummeret til Helse Lindal?
Helse Lindal har organisasjonsnummer 930 124 281. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.