Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Muler Gidey

Org.nr 930121118

Om Muler Gidey

Muler Gidey er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2022. Selskapet er ett av 89 innen passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy i Tønsberg, og ett av 11 135 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 692 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (91 %).

Aktivitet

Drosje.

Økonomi

Muler Gidey har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 29.10.2022
InnehaverSignaturProkura

Kunngjøringer3

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:Torvmyrveien 32c/o SEMSBYVEIEN 82F Semsbyveien 82F

Ofte spurt om Muler Gidey

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Muler Gidey?

Det er registrert 11 135 selskaper i Norge innen passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy, hvorav 89 i Tønsberg.

Er Muler Gidey et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 29 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 692 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Muler Gidey et aktivt selskap?

Muler Gidey er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Muler Gidey?

Muler Gidey driver innen passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy, med NACE-kode 49.330 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drosje.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Muler Gidey er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Muler Gidey?

Innehaver i Muler Gidey er Mulugieta Gebregergesh Gidey, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Muler Gidey?

Forretningsadressen til Muler Gidey er c/o SEMSBYVEIEN 82F Semsbyveien 82F, 3170, SEM i Tønsberg kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Muler Gidey?

Muler Gidey har org.nr 930 121 118 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Vestfold