Lars Øygard Fjellguiding
Org.nr 929689259
Om Lars Øygard Fjellguiding
Lars Øygard Fjellguiding er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Høyanger, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Guide- og reiseledervirksomhet. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2022. Selskapet er ett av 2 innen guide- og reiseledervirksomhet i Høyanger, og ett av 3 016 i Norge. Det ble etablert samme år som 251 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (78 %).
Aktivitet
Fjellføring og andre frilufts-aktiviteter som f.eks. kurs i klatring og skred.
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Lars Øygard Fjellguiding ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 24.08.2022Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Lars Øygard Fjellguiding
Hvor stor er bransjen Lars Øygard Fjellguiding tilhører?
Lars Øygard Fjellguiding er ett av 2 selskaper innen guide- og reiseledervirksomhet i Høyanger, og ett av 3 016 på landsbasis.
Hvor lenge har Lars Øygard Fjellguiding eksistert sammenlignet med bransjen?
Lars Øygard Fjellguiding ble etablert i 2022 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 52 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Lars Øygard Fjellguiding i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Lars Øygard Fjellguiding i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Lars Øygard Fjellguiding med?
Lars Øygard Fjellguiding er registrert i bransjen Guide- og reiseledervirksomhet (næringskode 79.902). Registrert aktivitet: Fjellføring og andre frilufts-aktiviteter som f.eks.
Hva betyr organisasjonsformen ENK?
Organisasjonsformen til Lars Øygard Fjellguiding er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Lars Øygard Fjellguiding?
Lars Osland Øygard er registrert som innehaver i Lars Øygard Fjellguiding.
Hvor holder Lars Øygard Fjellguiding til?
Lars Øygard Fjellguiding holder til i c/o Janne Elin Osland Bergsvegen 134, 6995, KYRKJEBØ, i Høyanger kommune i Vestland.
Hvilket org.nr har Lars Øygard Fjellguiding?
Organisasjonsnummeret til Lars Øygard Fjellguiding er 929 689 259. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 24.08.2022.