Nesavika Hytteeigarlag
Org.nr 929537041
Om Nesavika Hytteeigarlag
Nesavika Hytteeigarlag er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Sunnfjord, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Grzegorz Jan Zablotny er styrets leder.
Aktivitet
Drift og vedlikehalde av veg, vatn og avlaupsanlegg. Ivareta felles interesser for medlemmane. Samarbeide med grunneier i forhold til saker som tilrettelegging av båtplasser, oppføring av naust og videre utbygging av hytteområdet.
Roller og styre5
Styre
5Sist endret 29.04.2026Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nesavika Hytteeigarlag | AAFY | Eiendomsforvaltning på oppdrag | Sunnfjord | − |
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Grzegorz Jan Zablotny(Styrets leder)+Harald Olav Wiken(Varamedlem)+Ørjan Loftheim(Varamedlem)−Olga Hellem(Kontaktperson)−Olga Hellem(Styrets leder)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:c/o Olga Hellem Grimelandsvegen 235→c/o Grzegorz Sablotny Storetungrova 21Postnummer:6811→6812
Lignende selskaper
AIOgså i Sunnfjord
1 000+ til i Sunnfjord →Folk spør om Nesavika Hytteeigarlag
Hva er statusen til Nesavika Hytteeigarlag?
Nesavika Hytteeigarlag er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Nesavika Hytteeigarlag med?
Nesavika Hytteeigarlag driver innen eiendomsforvaltning på oppdrag, med NACE-kode 68.320 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Drift og vedlikehalde av veg, vatn og avlaupsanlegg.
Hva betyr organisasjonsformen FLI?
Nesavika Hytteeigarlag er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hvem sitter i styret i Nesavika Hytteeigarlag?
Grzegorz Jan Zablotny er registrert som styreleder i Nesavika Hytteeigarlag, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvor ligger Nesavika Hytteeigarlag?
Forretningsadressen til Nesavika Hytteeigarlag er c/o Grzegorz Sablotny Storetungrova 21, 6812, FØRDE i Sunnfjord kommune.
Når ble Nesavika Hytteeigarlag stiftet?
Nesavika Hytteeigarlag ble stiftet i 2022 og har dermed vært registrert i rundt 4 år.
Hva er organisasjonsnummeret til Nesavika Hytteeigarlag?
Organisasjonsnummeret til Nesavika Hytteeigarlag er 929 537 041. Selskapet er registrert som Forening/lag/innretning, med registreringsdato 22.09.2022.