Årthun Consulting
Org.nr 929272153
Om Årthun Consulting
Årthun Consulting er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Sandnes, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2022. Joachim Årthun er daglig leder.
Aktivitet
Selskapet skal bedrive med salg av boliger og utleie.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 30.05.2022Innehaver
1Sist endret 30.05.2022Innehaver er også involvert i
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Årthun Consulting
Hva er statusen til Årthun Consulting?
Årthun Consulting er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Årthun Consulting?
Årthun Consulting driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Selskapet skal bedrive med salg av boliger og utleie.
Hva slags selskap er Årthun Consulting?
Årthun Consulting er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er daglig leder i Årthun Consulting?
Daglig leder i Årthun Consulting er Joachim Årthun, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor lenge har Årthun Consulting eksistert?
Årthun Consulting ble stiftet i 2022 og har dermed vært registrert i rundt 4 år.
Hva er organisasjonsnummeret til Årthun Consulting?
Årthun Consulting har org.nr 929 272 153 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.