Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Ikke aktivt
Aksjeselskap
Konkurs

Maura N515 AS

Org.nr 928430855

⚠️Denne enheten er meldt konkursåpning 26.1.2026

Om Maura N515 AS

Maura N515 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nannestad, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2021 og har vært i drift i 5 år. Selskapet er registrert som konkurs. Jon Arild Aarskog er styrets leder. I 2024 hadde Maura N515 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 972,54K kr. Egenkapitalen var −2,41 mill kr ved utgangen av 2024. Største aksjonær er 3xa Invest AS med 100 % av aksjene.

Aktivitet

Kjøp og salg av eiendom, samt alt som står i naturlig forbindelse med dette.

Formål

Kjøp og salg av eiendom.

Økonomi

Balanse

2024
Eiendeler10,55 mill kr
Anleggsmidler98 %10,30 mill krOmløpsmidler2 %245,88K kr
Egenkapital og gjeld10,55 mill kr
Innskutt egenkapital0 %30,00K krOpptjent egenkapital-23 %−2,44 mill krLangsiktig gjeld104 %10,97 mill krKortsiktig gjeld19 %1,99 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader245 kr
Finanskostnader972,29K kr
Netto finans−972,29K kr
Ordinært resultat før skatt−972,54K kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20240 kr−245 kr−972,54K kr10,55 mill kr−2,41 mill kr12,96 mill kr
20230 kr−122,15K kr−957,02K kr10,30 mill kr−1,44 mill kr11,74 mill kr
20220 kr−13,82K kr−505,87K kr10,04 mill kr−481,44K kr10,52 mill kr
20210 kr−5 570 kr−5 570 kr30,00K kr24,43K kr5 570 kr
Årsregnskap

Roller og styre3

Styre

1Sist endret 01.08.2023
Styrets leder
Representant for A-aksjonærene

Regnskapsfører

1Sist endret 22.12.2025
Regnskapsfører
repr. SOLIDITET ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Bostyrer

1Sist endret 26.01.2026
Ukjent
Bostyrer

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
Ut (1)
År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
3xa Invest ASSelskapOrdinære aksjer100.0 %3 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2024

Kunngjøringer15

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Også på denne adressen

Folk spør om Maura N515 AS

Er Maura N515 AS fortsatt i drift?

Det er registrert konkurs for Maura N515 AS (åpnet 26.01.2026). Selskapet er dermed ikke lenger i ordinær drift, men historiske regnskapstall og roller er fortsatt tilgjengelige på denne siden.

Hvem sitter i styret i Maura N515 AS?

Jon Arild Aarskog er registrert som styreleder i Maura N515 AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvem er største aksjonær i Maura N515 AS?

Største aksjonær i Maura N515 AS er 3xa Invest AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2024.

Hvordan går det økonomisk med Maura N515 AS?

Siste tilgjengelige regnskap (2024) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var −2,41 mill kr ved årsslutt.

Hva er driftsresultatet til Maura N515 AS?

I 2024 hadde Maura N515 AS et driftsresultat på −245 kr.

Når ble Maura N515 AS stiftet?

Maura N515 AS ble stiftet i 2021.

Alle kommuner i Akershus