Osman Taxi Service
Org.nr 928241300
Om Osman Taxi Service
Osman Taxi Service er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bodø, Nordland. Selskapet er registrert i bransjen Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2021.
Aktivitet
Drosjebiltransport.
Roller og styre2
Regnskapsfører
1Sist endret 24.08.2024Innehaver
1Sist endret 29.11.2021Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Osman Taxi Service | BEDR | Passasjertransport på forespørsel utført av fører med kjøretøy | Bodø | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 19.8.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.11.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 29.11.2021 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Osman Taxi Service
Er Osman Taxi Service et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Osman Taxi Service i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Osman Taxi Service?
Organisasjonsformen til Osman Taxi Service er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Osman Taxi Service?
Hassan Haji Ibrahim Osman er registrert som innehaver i Osman Taxi Service.
Hvor holder Osman Taxi Service til?
Osman Taxi Service holder til i Innstrandveien 3, 8020, BODØ, i Bodø kommune i Nordland.
Når ble Osman Taxi Service stiftet?
Selskapet ble etablert i 2021. Det gir en historikk på om lag 5 år i registrene.
Er Osman Taxi Service MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2022. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har Osman Taxi Service?
Organisasjonsnummeret til Osman Taxi Service er 928 241 300. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 29.11.2021.
Hvilken regnskapsfører bruker Osman Taxi Service?
I Enhetsregisteret er Osman Taxi Service registrert med regnskapsfører Flyt Økonomi AS.