Anne Krafft
Org.nr 928103471
Om Anne Krafft
Anne Krafft er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2021.
Aktivitet
Billedkunst salg og visning av skulpturell keramikk og lignende.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 11.11.2021Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Anne Krafft | BEDR | Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst | Bærum | − |
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Anne Krafft
Er Anne Krafft et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Anne Krafft i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Anne Krafft med?
Anne Krafft er registrert i bransjen Skapende kunstnerisk virksomhet innenfor visuell kunst (næringskode 90.120). Registrert aktivitet: Billedkunst salg og visning av skulpturell keramikk og lignende.
Hvem leder Anne Krafft?
Anne Krafft er registrert som innehaver i Anne Krafft.
Hvor holder Anne Krafft til?
Anne Krafft holder til i Bjørnebærstien 12, 1348, RYKKINN, i Bærum kommune i Akershus.
Når ble Anne Krafft stiftet?
Selskapet ble etablert i 2021. Det gir en historikk på om lag 5 år i registrene.
Hvilket org.nr har Anne Krafft?
Organisasjonsnummeret til Anne Krafft er 928 103 471. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 11.11.2021.