Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Langaker Media

Org.nr 927493993

Om Langaker Media

Langaker Media er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Karmøy, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Reklamebyråvirksomhet. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2021.

Aktivitet

Reklame- og sponsorinntekter i forbindelse med opplasting av spillvideoer på nettstedet https://www.youtube.com/

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 02.08.2021
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Langaker MediaBEDRReklamebyråvirksomhetKarmøy

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    ACCOUNT GROUP AS(Regnskapsfører)

Også på denne adressen

Godt å vite om Langaker Media

Hva er statusen til Langaker Media?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Langaker Media i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Langaker Media med?

Langaker Media er registrert i bransjen Reklamebyråvirksomhet (næringskode 73.110). Registrert aktivitet: Reklame- og sponsorinntekter i forbindelse med opplasting av spillvideoer på nettstedet https://www.youtube.com/.

Hvilken selskapsform har Langaker Media?

Organisasjonsformen til Langaker Media er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Langaker Media?

Joakim Langaker er registrert som innehaver i Langaker Media.

Hvor holder Langaker Media til?

Langaker Media holder til i Karinaåsen 27, 5545, VORMEDAL, i Karmøy kommune i Rogaland.

Når ble Langaker Media stiftet?

Selskapet ble etablert i 2021. Det gir en historikk på om lag 5 år i registrene.

Er Langaker Media MVA-registrert?

Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2021. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.

Hvilket org.nr har Langaker Media?

Organisasjonsnummeret til Langaker Media er 927 493 993. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 02.08.2021.

Alle kommuner i Rogaland